21 Aralık 2014 Pazar

Burock Cilt Bakım Ürünleri

   Merhabalar :) Yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde sizlere benim de yeni tanıştığım bir cilt bakım markasından bahsetmek istiyorum. Kendileri bana ulaştılar ve ürünlerini denyimlememi istediler. Ben de tarafsız yorumlarımı paylaşacağımı belirttim.. Ne yapayım yeni ürünler denemeyi seviyorum:) Yaklaşık 2 ay önce ürünler elime ulaştı ve kullanmaya başladım. Artık yazısını yazma zamanı geldi..

            

   Gündüz kremi + Gece Kremi + Göz Çevresi Bakım Kremi 'ni set olarak kullanmaya başladım. Cilt bakımımda bir marka kullanıyorsam bunu set olarak kullanmayı tercih ediyorum. Gece başka gündüz başka ve göz çevresine başka krem kullandığımda bir yan etkiyle veya iyileşmeyle karşılaştığımda hangi üründen kaynaklandığını tespit edebilmek zor oluyor çünkü...

 

  Bu set özellikle yaşlanma etkilerine karşı... Bu noktada önemli olan yaşlandıktan sonra değil yaşlanmadan ve çizgi-çubuk-kaz ayakları oturmadan önce cildimize özen göstermeye başlamak ve yaşlanma etkilerini yavaşlatmak. Çünkü etkiler oluşmaya başladıktan sonra geri dönüşü ve toparlaması daha zor oluyor. Dolayısıyla 20 li yaşlarımızın sonlarına doğru ve 30 lu  yaşlarımızda artık cildimiz elastikiyetini yavaştan kaybetmeye başlıyor ve bu ürünleri kullanmaya başlamak içinde doğru zaman oluyor.

                                       

   Gündüz kreminin içeriğinde bulunan Matrixyl3000 aktif formülü ile bizlere bu set "kırışıklıkların azalmasını, cilt tonunun ve elastikiyetin gelişmesini" vaad ediyor ve bunun 1 ay içerisinde gözlemlenebileceğini iddia ediyor. Gece kreminin içeriğindeyse buğday yağı, at kestanesi yağı, aynısefa yağı var. Gece kremi ve göz çevresi bakım kreminde ise yine Matrixly3000 ve ekstra olarak Dynalift ile formüle edilmiş.

                                

  Öncelikle belirteyim ki ürünlerin ambalajlarını çok beğendim. Hem şık hem de kullanımı kolay. Özellikle göz çevresi bakım kreminin pompalı olması kullanım kolaylığı sağlıyor. Gayet güzel ve güvenli ambalajlanmışlar. Kutunun jelatinle kaplanmış olması da ürün ambalajlandıktan sonra sizden sonra kimsenin ürünü açmadığının garantisi oluyor. Bu husus da oldukça önemli çünkü ürünlerin kullanım ömrü kapakları açıldıktan sonra başlıyor.

                   

   Ben bu setin etkisini sevdim. Hassas cildimde herhangi bir reaksiyona sebep olmadı ve sağlıklı bir his bıraktı bende.. Üstüne makyaj yaptığımda herhangi bir parlama yapmadı. Göz çevreme de yeterli nemi verdiğini düşünüyorum. Ancak kırışıklığım henüz (şükür:)) olmadığı için bu konnudaki etkisini gözlemleyebilmem mümkün olmadı.


 
   Ürünlerin kullanım süresi 12 ay açıldıktan sonra... İçeriğinde ise paraben bulunmuyor. Ürünlerin yapıları yoğun ancak ciltte ağırlık yapmıyor.

          

   Ben Türk markalarına şans verilmesi taraftarıyım, bu nedenle de Burock ürünlerini deneyimlemek istedim ve benim için keyifli bir tanışma oldu diyebilirim gönül rahatlığıyla. Sizler de Burock firmasının ürünlerini deneyimlemek isterseniz ürünlerini buradan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Beni kendileriyle tanıştırdıkları için de ayrıca teşekkür ederim :)  Facebook hesaplarından kargo ücreti size ait olmak koşuluyla ücretsiz deneme ürünü talep edebiliyorsunuz. Yaptığınız alışverişlerde ise kargo ücreti yok.

 

1 yorum:

  1. Merhaba, yazılarınızı severek takip ediyoruz. Sevgiler...

    YanıtlaSil