15 Ocak 2015 Perşembe

Huncalife Delight Therapy Nar Özlü Yüz Serumu


   Merhabalar... Huncalife yeni yıl da deneyimlemem için çok hoş bir yılbaşı seti göndermişti... Bende hemen kullanmaya başladım ürünleri ve sizlerle bugün "Nar Özlü Yüz Serumu" hakkında deneyimimi paylaşacağım.


   Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bu ürünü ve üzülerek bugün bitirdim ve hemen yazısını yazmaya koyuldum. 30 ml olan ürün sabah-akşam kullanımla 1 ayda bitti. İçeriğinde nar özleri, kalendula yağı, aynısefa özü, buğday yağı, papatya özü, ve cildi yağlandırmadan nemlendiren shea yağı bulunuyor.Açıldıktan sonra 12 ay kullanım süresi var.

                     

   Öncelikle kullanım şeklinden bahsedeyim. Önce varsa makyajımızı temizliyoruz, yüzümüzü yıkıyoruz ve tonikle kalan kalıntıları da aldıktan sonra nemlendiriciden önce yüz serumunu kullanıyoruz tüm yüze, tabi göz çevresi hariç... Bilyoruz ki göz çevresi cildimiz yüzümüzün en hassas bölgesi. Yapısı daha narin ve cilt dokusu daha farklı olduğu için göz çevresi için kullanacaksak o bölge için özel üretilmiş ayrı bir serum kullanmamız gerekiyor. Yoğun bir yapısı var bu serumun diğer pek çok serumla karşılaştırırsak. Bu nedenle serumu kullandıktan sonra nemlendiriciye geçmeden önce bi 15 dakika kadar iyice emilmesini bekledim ben...

                                                    

   Oldukça hassas bir cildim var ve bu aralar uzun süre İstanbul dışında havası daha kurak br şehirde kalmak durumdayım iş için sık sık. Dolayısıyla cildim için normalde kullandığım nemlendiriciler yetmemeye başladı ve daha yoğun bir bakıma ihtiyaç duyuyorum. Tam da böyle bir dönemde kullandım bu serumu. Sürer sürmez hem kokusuyla hem de cildime verdiği ferahlıkla beni etkiledi. Yeni ürünler denemeyi her ne kadar çok sevsemde çoğu zaman ilk bir kaç gün denedikten sonra cildime iyi gelmezse kendi ürünlerime dönme eğilimindeyim. Ancak bu serumu sonuna kadar bitirim. Cildimi nemlendirici öncesi inanılmaz rahatlattı ve hassasiyetten dolayı oluşan kızarıklıklarıma iyi geldi.

                              

   Kokusunu da çok sevdim, hafif  ve ferah... Ambalajı da oldukça kullanışlı ve hijyenik buldum, pompalı olması tüm ürünün her kullanımda açılmak durumunda kalmaması her zaman tercih sebebim. Ürünün göz altı kremiyle nemlendiricisini de göndermiş firma ancak ben kendi ürünlerimi hali hazırda kullanıyor olduğum için onları henüz deneme fırsatı bulamadım. Denedikçe paylaşmaya devam edeceğim.

   Huncalife ürünleri oldukça uygun fiyatlı. İncelemek isterseniz internet sitesine buyrunuz . Geniş bir ürün yelpazesi var. Fiyatları da oldukça uygun... Ayrıca da bir Türk markası :)


* Ürünler Huncalife tarafından deneyimlemem için gönderildi. Yorumlarım tamamen kişisel deneyimlerime ve gözlemlerime bağlıdır.


  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder