20 Mayıs 2015 Çarşamba

Eau Minerale Paris Saç Ürünleri

   Merhabalar :) Sonunda havalar ısınmaya; yaz sezonu ülkemizin doğusundan batısına güneyinden kuzeyine doğru açılmaya başladı. İçimiz kıpır kıpır, tatil planları gündeme alındı. Bu demektir ki güneş-kum-deniz üçlüsüyle kavuşmamız yakındır.   Cildimize ve saçlarımıza daha bi özen gösterme vakti şimdi... Yıprandıktan sonra toparlamaya çalışmaktansa önceden önlem almak daha kolay ve doğru...

   Şimdi gelelim bugün bloğumun konuklarına; Eau Minerale Paris argan yağı, argan yağlı şampuanı ve argan yağlı saç bakım maskesi.   Daha önce de yazdığım gibi; cilt bakım ürünlerinde de saç bakım ürünlerinde de bir seriye başladığımda komple aynı markanın devam ürünlerini kullanmayı seviyorum. Böylece daha etkili ve gerçekçi sonuçlarını görmüş oluyorum o marka ürünler hakkında...
   Argan yağının saça olan faydaları hakkında yazmayacağım,zaten malumumuz. Bu serinin etkisinden de çok memnun kaldım. Saçlarımı yumuşacık yaptı, daha parlak görünüyor ve daha sağlıklı... Ayrıca saçımı hiç ağırlaştırmadı. Yıpranmış saçlar için de tavsiye edebilirim.

   Argan yağını 3 farklı yöntemle kullanabilirsiniz;

* Saç maskenize karıştırıp saçınızda birkaç dakika beklettikten sonra durulamak
*Kuru saçlarınıza, özellikle saç uçlarınıza sürmek
*Banyodan sonra ıslak saça uygulamak (ben bu yöntemi tercih ediyorum)   Ürünleri yaklaşık 3 aydır kullanıyorum, yarılandı diyebilirim argan yağı ve maske için. Şampuan ise bitti. Genel olarak bereketli ürünler diyebilirim çünkü şampuan ve maske 500 ml.   Sevmediğim tek şey şampuanın ve maskenin ambalajı; maalesef hiç kullanışlı değil. Üstten pompalı bir sistemi var. Basması zor geliyor banyo esnasında ve tek pompada az miktar ürün geldiği için bu işlemi defalarca tekrarlamak gerekiyor. Ancak argan yağının ambalajını da bir o kadar sevdim; hem ne kadar ürün kaldığını görebiliyorsunuz, hem de yeterli ürünü 2-3 pompada kolayca elde edebiliyorsunuz.

   Ürünleri incelemek isterseniz buyrunuz .

* Ürünler denemem için firma tarafından gönderilmiştir. Yorumlar tamamen kişisel görüş ve deneyimlerime dayanarak yapılmıştır.

 

 

1 yorum:

  1. Ben de tam tersi pompalı ürünleri kolay kullanıyorum :)

    YanıtlaSil